Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Poznaj mnie lepiej:

AMBITNY, PEŁNY POMYSŁÓW I POZYTWNEJ ENERGII

 

       Miło, że jesteś tutaj. Oznacza to, że szukasz fotografa na ważne dla Ciebie wydarzenie. Moje życie jako singiel ukształtowało moją wrażliwość; dlatego na moich zdjęciach zauważysz uchwycone drobne gesty, spojrzenia, radość.

     W 2018 roku postanowiłem, że fotografia będzie czymś więcej. Założyłem działalność gospodarczą i prowadzę ją do dnia dzisiejszego. W swoją pracę angażuję się całym sercem. Potrafię wczuć się w klimat sytuacji. Skupiam się na naturalności. Moje zdjęcia poddaję delikatnej obróbce, gdyż wychodzę z założenia, że dobre zdjęcie to te bez ingerencji komputera. Są wystarczająco piękne. Vinted to mój styl, czyli bez użycia Photoshopa. Moje zdjęcia są naturalne i autentyczne.

       Podczas wydarzenia staram się być blisko Was, a mimo to jestem dyskretny. To Wasze święto, a ja jestem na trzecim planie.

           Posiadam uprawnienia do rejestracji uroczystości kościelnych. Korzystam z markowych, wysokiej klasy aparatów fotograficznych, jak i obiektywów dzięki czemu mogę wykonać zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych bez utraty jakości.

         Zachęcam do odwiedzin na facebook-u, zobaczysz co ciekawego przygotowałem, jakie są aktualne promocje. Zapraszam także na instagram. Znajdziesz tam aktualne zdjęcia.

Fotografia ślubna

Tomasz Wojtasiewicz

Fotografia ślubna